€ 2,500.00

Niemcy praca w Dahme/Mark jako operator CNC (frezer CNC lub tokarz CNC)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dahme/Mark
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 lutego 2017 03:17

Agencja rekrutacyjna dla swojego klienta z Dahme/Mark poszukuje operatorów CNC zdecydowanych do podjęcia pracy w Niemczech przy ustawianiu frezarek i tokarek ze sterowaniem Fanuc.

Agencja Pracy IPF GLOBAL Sp. z o.o. (7799) – lider wśród Agencji Pracy Tymczasowej za granicą, poszukuje dla swojego klienta operatorów cnc:

Zadania:
– ustawianie frezarek cnc lub tokarek cnc na sterowaniu Fanuc
– produkcja części dla przemysłu motoryzacyjnego
– kontrola jakości gotowych produktów

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
– polską umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– bezpłatne zakwaterowanie
– możliwość dłuższej współpracy
– zdalne załatwienie formalności
– ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na: beata.szczesna@ipf.jobs

ID ogłoszenia: 63958a35f689a56c

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez IPF GLOBAL Sp. z o.o.

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez IPF GLOBAL Sp. z o.o. »