€ 1450 euro netto / m-c

Niemcy praca w Erlangen jako opiekunka osób starszych do Pani 88 lat od 3 stycznia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erlangen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 grudnia 2017 04:14

Obecnie poszukiwana opiekunka osób starszych dyspozycyjna od 3-go stycznia 2018 do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad Panią z Erlangen w wieku 88 lat po udarze i z demencją.

Opis stanowiska
Szukamy opiekuna/-ki do Pani (88 l, 60kg), która choruje na demencję, artrozę oraz jest po udarze.
Opieka nad Panią wymaga wstawania w trakcie nocy. Pani ma niewielkie problemy z poruszaniem się, wspomaga się rollatorkiem.
Do zadań opiekuna/-ki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie, pomoc przy higienie.

Do dyspozycji opiekuna/-ki jest oddzielny pokój. Nie można palić. Prawo jazdy nie jest wymagane.

Wymagania
• mile widziana kobieta
• min. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece w Polsce lub Niemczech
• mile widziane prawo jazdy
• cierpliwość, motywacja do ciężkiej pracy
• mile widziane referencje lub podziękowania od byłych pracodawców
• mile widziana osoba między 40 a 55 rokiem życia

Nasza oferta
• do 1700 euro miesięcznie netto
• terminowe wypłacanie wynagrodzeń
• legalna praca w oparciu o umowę zlecenie
• wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego
• pomoc w znalezieniu transportu do i z miejsca pracy
• obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
• całodobowa opieka koordynatorów w Niemczech i Polsce w sytuacjach kryzysowych
• możliwość stałej współpracy
• kursy językowe oraz medyczne

Sposób aplikowania
Zadzwoń pod numer 71 72 42 660 lub 539 943 702 od poniedziałku do piątku 8-17 i w soboty 9-16 lub prześlij CV ze zdjęciem i klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres: rekrutacja@mycare24.pl

ID ogłoszenia: 9085a37a24d6b0d3