Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ Netto 2200

Niemcy praca w Essen jako kierowca kat. C+E system 4/1, 3/1, 2/1

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Bezterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2018 04:36
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Niemcy praca w Essen jako kierowca kat. C+E system 4/1, 3/1, 2/1

Opis

Grzecznościowe ogłoszenie dotyczące możliwości podjęcia pracy w Niemczech na terenie Essen jako kierowca kat. C+E przy przewozie napojów pojazdami marki DAF.

Witam. Zamiesycyam grzecznościowo ogłoszenie. Firma z Essen poszukuje kierowców z Polski do jazdy po terytorium Niemiec. Wozi się głównie napoje Coca-cola i inne napoje.

Załadunek polega jedynie na odsłonięciu plandeki od strony kierowca. Rozładunek już samemu, za pomogą elektrycznego paleciaka. Nie mocuje się ładunku żadnymi pasami. Pojazdy są marki DAF, podwyższone, całkiem nowe lub do 200 000 przebiegu. Czyste, zadbane.

Naczepy mają kilka lat ale sąw pełni funkcjonalne.Firma ma swój warsztat. Kierowca nie musi nic naprawiać ani uzupełniać płynów – robią to mechanicy. Adblue nalewają też mechanicy. Jedynie tankowanie diesla podlega pod zadania kierowcy.

Zatankować trzeba między piątek wieczór a niedziela wieczór. Mycie zestawu raz w miesiącu lub według własnego uznania.

Praca Ponedziałek – piątek (spanie w kabinie), sobota, niedziela wolne. Kierowcy przysługuje tankowanie własnego pojazdu dieslem raz w miesiącu do pełna. Każdy kierowca dostaje ładne i porządne buty robocze, wygodne spodnie, polówke, bluzę, kamizelkę i kurtkę zimową, telefon służbowy.

Dyspozytor mówi po Polsku, zlecenia przychodzą głownie w postaci SMS. Jazda głownie w dzień. Jedynie w poniedziałek wyjazd jest bardzo wcześnie między 00.00 a 08.00 rano. Później jest już jazda tylko za dnia.

Szukamy przede wszystkim ludzi uczciwych i odpowiedzialnych. Nie ma większego znaczenia czy masz 15 lat doświadczenia czy jesteś na początku tej drogi – my doceniamy przede wszystkim Twoje zaangażowanie. Tzw problemy są wszędzie, ma je każdy kto coś robi. Liczy się jak się do nich podchodzi i rozwiązuje.

Nr telefonu +49 1525 5353893

     

ID ogłoszenia: 2745acb9bb746b83

ilość wszystkich wyświetleń: 173, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.