€ 1200 €

Niemcy praca w Fürth dla opiekunki osób starszych do Pani w wieku 96 lat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 90768 Fuerth
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 mesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2018 03:57

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech na terenie Fürth jako opiekunka osób starszych. Zlecenie przy opiece nad Panią w wieku 96 lat, która cierpi na nadciśnienie i osłabienie starcze.

Osoba podopieczna: kobieta
Wzrost 165 cm
Waga 53 kg
Wiek 96 lat

Opis osób podopiecznych:
Pani w wieku 96 lat, z nadciśnieniem, osłabieniem starczym i inkontynencją. W 1993 roku przeszła lekki udar. Nosi pieluchy. Ma protezę zębową, okulary. W miarę możliwości porusza się samodzielnie przy rolatorze, czasem wymaga wsparcia. Do dyspozycji oprócz rolatora jest krzesełko do kąpieli.

Schorzenia: nadciśnienie, osłabienie starcze, inkontynencja, lekki udar w 1993 roku

Pielęgniarka: brak

Czynnosci wykonywane przez podopieczną:
– poruszanie się- przy rolatorze
– toaleta- z pomocą/w miarę możliwości samodzielnie
– higiena osobista/ mycie- z pomocą/ w miarę możliwości samodzielnie
– ubieranie- z pomocą/ w miarę możliwości samodzielnie
– jedzenie- z pomocą/ w miarę możliwości samodzielnie

Wstawanie w nocy: sporadycznie może się zdarzyć

Zakres obowiązków:
– gotowanie
– pranie, prasowanie
– lekkie prace ogrodowe
– sklep jest blisko, ale rodzina bierze na siebie większe zakupy

Warunki domowe: dom jednorodzinny z ogrodem

Warunki dla Opiekunki:
– pokój, oddzielna łazienka
– TV, telefon
– Internet

Wymagania:
– dobra znajomość j. niemieckiego
– gotowość do pracy 2 miesiące
– osoba niepaląca

Panie zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 516908838 lub 506138582

ID ogłoszenia: 8645acf4a303f1db

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.