€ 800 euro do ręki

Niemcy praca w gastronomii pomoc kuchenna Moguncja podstawowy język niemiecki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Moguncja
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 marca 2016 04:13

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej i przy barze. Zatrudnienie w Moguncji dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Moguncja, Niemcy

Zarobki: 800 euro miesięcznie do ręki

Obowiązki:

  • prace porządkowe na kuchni, barze i części restauracyjnej
  • dbanie o czystość zastawy stołowej, polerowanie sztućców
  • przygotowywanie prostych dań, takich jak sałatki
  • mycie i krojenie składników
  • gotowanie zup
  • inne prace zlecone przez kierownika
  • przy barze pracownik będzie przygotowywał napoje i mył oraz polerował szkło

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy jako pomoc kuchenna
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym

Zapewniamy:

  • pracę 6 dni w tygodniu
  • urlop w wymiarze 4 tygodni lub 2 razy po 2 tygodnie
  • bezpłatne zamieszkanie oraz wyżywienie
  • 800 euro pensji miesięcznie wypłacane do ręki

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną „Praca dla pomocy kuchennej i pomocy przy barze, Mainz” należy przesłać mailowo z załączeniem aktualnego CV na poniższy adres kontaktowy:

  • praca@arpro.pl

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem: 790219388

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-pomocy-kuchennej-i-pomocy-przy-barze-mainz-id346818.html

ID ogłoszenia: 85556ef6083222ab