€ do ustalenia

Niemcy praca w gastronomii pomoc kuchenna od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 17 października 2013 23:37

Pilnie poszukujemy kandydata na stanowisko pomoc kuchenna w restauracji. Aktualna oferta pracy w Niemczech przy przygotowaniu dań, kontroli jakości. Pracodawca wymaga doświadczenia w gastronomii i znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pomoc kucharzowi w przygotowywaniu potraw, odpowiednie przechowywanie składników do dań, dbałość o dobry stan składników i kontrola wg. dat ważności
  • Do zadań należeć będzie przygotowywanie bufetu.
  • Od pracowników bezwzględnie wymagamy przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz higieny a także dbałości o porządek w miejscu pracy.

Wymagamy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • język niemiecki na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność gotowania i duże zaangażowanie
  • posiadanie pasji do przygotowywania dań
  • dobre organizowanie czasu pracy
  • odpowiedzialność,

Oferta:

  • praca odbywa się w systemie zmianowym
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • dobre wynagrodzenie
  • ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, medyczne
  • zgodnie z umową płatny urlop
  • możemy pomóc przy organizacji przejazdu, zamieszkania, w uzyskaniu meldunku lub przy dodatku rodzinnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dodatki płacowe- np w okresie Świąt Bożego Narodzenia

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń zawierających CV w języku niemieckim, kopię dokumentów potwierdzających doświadczenie i kwalifikacje zawodowe na adres:
info@walterfachkraft.pl z dopiskiem pomoc w kuchni

kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/pomoc-w-kuchni-praca-niemcy-w-gastronomii/

ID ogłoszenia: 370526007f614625

1 odpowiedź na “Niemcy praca w gastronomii pomoc kuchenna od zaraz”

  1. DAREK 44 LATA na 21 listopada 2013 @ 20:38

    Z ZAWODU TECHNIK TECHNOLOG ZYWIENIA ZBIOROWEGO doswiadczenie zawodowe /kraj zagranica jez niemiecki dobry komunikatywny swiadectwa pracy CV I referencje moge przeslac na Panstwa SKRZYNKE e/mail moj nr tel 880844402 ew/mail darekd1969@interia/pl