€ do uzgodnienia

Niemcy praca w hotelu dla kobiet jako pokojówka przy sprzątaniu Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 02:35

Możliwość zatrudnienia w hotelu z Drezna od zaraz dla kobiet. Aktualna oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi gościnnych jako pokojówka. Zatrudnienie dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Drezno

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • wszelkie zadania przy sprzątaniu pokoi gościnnych.
  • Wymiana ręczników, pościeli, odkurzanie i mycie podłóg, sprzątanie łazienki.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • dobra kondycja fizyczna i brak przeciwwskazań zdrowotnych
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • zdolność do pracy wg ustalonych norm i czasu
  • możliwość wyjazdu na przynajmniej 4 miesiące
  • posiadanie własnego konta walutowego

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia legalnej pracy w Niemczech
  • samodzielne uzgodnienie z pracodawcą długości zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia szkolenie wprowadzające
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

  • praca.hotel.dresden@poczta.pl lub s.rzeznicki@omnicare24.eu

w tytule wiadomości prosimy wpisać:

  • imię i nazwisko- Drezno

źródło: http://niemcy-praca24.pl/oferuje-prace-niemcy/fizyczna_1/zatrudnie-kobiety-do-pracy-w-charakterze-pokojowki_i1648

ID ogłoszenia: 94253f09929dd650