€ do uzgodnienia

Niemcy praca w hotelu Lubeka pokojówka bez znajomości języka sprzątanie pokoi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 listopada 2015 03:34

Możliwość zatrudnienia w hotelu z Lubeki dla osób bez znajomości języka niemieckiego jako pokojówka. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu pokoi gościnnych.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Lubeka, Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca polega na sprzątaniu pokoi gościnnych w określonym czasie
  • zadania będą wymagać zmiany pościeli, ścielenia łóżek, sprzątania łazienek, wymiany ręczników oraz uzupełnianiu gratisów dla gości

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku pokojówki
  • umiejętność sprawnej organizacji czasu pracy
  • duża dokładność i sumienność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie bez pośredników bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • pomoc na miejscu w kwestiach urzędowych, np.: w uzyskaniu świadczeń na dzieci
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu
  • zapewnione dwa posiłki na miejscu pracy w ciągu dnia
  • lokum na czas trwania umowy
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 12 661 64 00

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 942563fbf63a2ee3

1 odpowiedź na “Niemcy praca w hotelu Lubeka pokojówka bez znajomości języka sprzątanie pokoi”

  1. Dzień dobry,
    jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Proszę o kontakt pod nr tel 602293732.
    Pozdrawiam.