€ od 9 brutto/godz.+dodatki

Niemcy praca w rolnictwie jako opiekun trzody chlewnej, Rossau 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rossau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa na czas niokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 października 2017 04:58

Ogłoszenie dotyczące pracy w Niemczech w rolnictwie. Zatrudnienie 2017 na czas nieokreślony w gospodarstwie z Rossau jako opiekun trzody chlewnej.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Opiekun trzody chlewnej

Miejsce pracy: Niemcy, 09661 Rossau
Nr referencyjny: OT/08/2017

Opis stanowiska
• kontrola zdrowia prosiąt
• opieka nad miotem
• czyszczenie (mycie ciśnieniowe) i odkażanie pomieszczeń zwierząt
• pomoc przy szczepieniu zwierząt
• pomoc przy przemieszczaniu zwierząt, transporcie itp.

Wymagania
• min. 5 letnie doświadczenie
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• znajomość obsługi komputera

Oferujemy
• wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę : 9€ brutto/ godzinę+ dodatki za pracę w soboty (+ 25%), niedzielę(+50%) i święta(+100%)
• niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• zakwaterowanie za 75€ miesięcznie w mieszkaniu pracowniczym
• opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule OT/08/2017

ID ogłoszenia: 32859d62ce476d25