€ 6 00

Niemcy praca w stajni jako pomoc przy koniach bez języka w Blonhofen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Blonhofen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 października 2015 01:09

Atrakcyjne ogłoszenie do pracy w Niemczech bez znajomości języka w stajni jako pomoc przy koniach. Zatrudnienie w Blonhofen, zapewnione zakwaterowanie od zaraz dla dwóch osób (preferowane kobiety).

Poszukujemy dziewczyny do pomocy w stajni

Zadania:
Wyprowadzanie koni na padoki , bieżnie , karuzele, Aqua , kabiny

I ściągania koni z (JW )

Praca od zaraz ! 2 wolne miejsca !!

Zapewniamy pełne wyżywienie
Pokój z wc

Umowę o prace

Praca 6 dni w tyg po 7,5 godz

CV proszę wysyłać na adres stajniastajnia@wp.pl

ID ogłoszenia: 408560d168cd08b4

1 odpowiedź na “Niemcy praca w stajni jako pomoc przy koniach bez języka w Blonhofen”

  1. Witam, jestem zainteresowana państwa oferta jako pomoc w stadninie

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: piaff
  • Zarejestrowany od: 1 lutego 2015

Inne przedmioty dodane przez piaff

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez piaff »