€ 10-12 euro brutto na godzinę + dieta

Niemcy praca w Stuttgarcie od zaraz produkcja mebli bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 lipca 2015 01:47

Fabryka mebli z siedzibą w Stuttgarcie poszukuje pracowników bez znajomości język niemieckiego. Oferujemy pracę w Niemczech dla Polaków od zaraz. Na miejscu zapewnione jest zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji mebli

Wynagrodzenie: 10-12 euro brutto na godzinę + dieta

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Obowiązki:

  • Prace związane z produkcją mebli polegać będą na wstępnym montażu elementów, pakowanie, kontrolowanie jakości.
  • Obowiązkiem będzie kompletowanie elementów mebli do samodzielnego montażu.
  • Inne prace związane z przygotowaniem zamówień do wysyłki.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na terenie Niemiec

Zapewniamy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
  • wsparcie na miejscu
  • lokum
  • zatrudnienie na stałe
  • umowę na niemieckich warunkach
  • pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w wiadomości na adres:

  • biuro@intermundia.pl

W wiadomości prosimy załączyć aktualne CV wraz z danymi kontaktowymi oraz zatytułować zgłoszenie następująco: „Meble – Niemcy”

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2440mh/

ID ogłoszenia: 24155a2db64f07b8

3 Odpowiedzi na “Niemcy praca w Stuttgarcie od zaraz produkcja mebli bez znajomości języka”

  1. Witam , 2 osoby zdecydowane na pracę od zaraz,rzetelność, uczciwość.
    Spełniamy wszystkie warunki.
    Własny samochód.
    Pozdrawiamy.
    Edyta tel. +48 505 034 861
    Rafał tel. +48 505 203 785

  2. Witam Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz . Posiadam doświadczenie również w pracy w niemczech w fabryce mebli. tel 696 058 579 Pozdrawiam

  3. Marcin Iwonka na 2 sierpnia 2015 @ 22:14

    Witamy. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą Pracy. Możemy podjąć prace od zaraz. Jesteśmy solidni, energiczni i sprawni. Zwracamy się z prośbą o kontakt telefoniczny 0048792574908 lub 004915144902214 oraz na maila m.m.m.z@onet.pl
    Za odpowiedz z góry dziękujemy.
    Marcin i Iwona