€ 2000 euro netto

Niemcy praca w transporcie jako kierowca kat. C+E Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dresnen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lipca 2015 03:30

Firma transportowa z Drezna zatrudni kierowców kat. C+E do podjęcia pracy w Niemczech przy przewozie towarów na terenie kraju oraz na trasach międzynarodowych.

PZ Pośrednictwo Zleceniami – jesteśmy Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy (Certyfikat Nr 9252) obejmującą swoim działaniem rynek krajowy jak i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu delegowania pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników stałych.

Obecnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego w ruchu międzynarodowym

Miejsce pracy: Drezno , Niemcy

Zakres obowiązków:
•Odpowiedzialność za transport towarów
•Wspomaganie pracy przy załadunku jak i rozładunku
•Odpowiedzialność za zabezpieczenie załadunku
•Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdu
•Prowadzenie dokumentacji pojazdu związanej z transportem
•Dbalość o terminowość i jakość dostaw

Kandydaci powinni posiadać:
•Ważną karta tachografu cyfrowego (karta kierowcy)
•Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
•Zaświadczenie o niekaralności
•Orientację w terenie
•Wytrzymałość i dobrą kondycję fizyczną
•Zdolność koncentracji uwagi
•Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
•Bardzo dobrą znajomość przepisów czasu pracy i jazdy kierowcy
•Prawo jazdy kat. C+E/ważny kod 95, karta kierowcy

Referencje z innych miejsc pracy mile widziane

Oferujemy:
•Około 2000 euro netto
•Terminowo wypłacane wynagrodzenie
•Przestrzeganie czasu pracy kierowcy
•Zatrudnienie na niemieckich warunkach i w oparciu o niemiecką umowę o pracę
•Praca od 01.07.2015 roku

Jak się ubiegać:
Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48/91 820 9705, +48/539 94 01 91bądź mailowy: ula@pzszczecin.pl

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszej firmy:

PZ Pośrednictwo Zleceniami
Ul. Mała Odrzańska 21-21, 70-535 Szczecin
Tel. +48/91 820 9705, Fax. +48/91 886 5627
Mob. +48/607 58 99 66
E-Mail: biuro@posrednictwozleceniami.pl
Internet: www.posrednictwozleceniami.pl

ID ogłoszenia: 764559d104e4a1bf