€ 2500-2600/mc brutto

Niemczy praca od zaraz przy sprzątaniu galerii handlowej Dortmund 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 września 2018 03:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej. Zatrudnienie w Dortmundzie dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka oraz minimalnym doświadczeniem w zawodzie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 2500 do 2600 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudniona będzie sprzątanie centrum handlowego
  • zadania wykonywane będą zgodnie z grafikiem – wynoszenie odpadów, sprzątanie toalet, mycie podłóg

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • zdolność do pracy w grupie
  • minimalne doświadczenie w zawodzie sprzątaczki
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • pracowitość, dokładność, staranność
  • preferowane doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • zaangazowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • samodzielne stanowisko
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • opieka opiekuna polskojęzycznego
  • umowę na okres 3 miesięcy próbnych z możliwością przedłużenia
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca przy sprzątaniu galerii handlowej, Dortmund/09/2018″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 7585b956c9bac7fa