€ 12,23 /godzinę brutto w okresie próbnym

Norymberga, oferta pracy w Niemczech jako Mechanik przemysłowy (ustawianie linii produkcyjnych)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nurnberg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 maja 2016 03:09

Poszukiwany pracownik na stanowisko mechanika przemysłowego do legalnej pracy w Niemczech przy ustawianiu linii produkcyjnej w zakładzie z Norymbergi. Atrakcyjna warunki zatrudnienia  z zakwaterowaniem (odpłatnie).

Agencja Pracy EP PERSONAL (nr rejestru agencji zatrudnienia 8821) poszukuje dla niemieckiej firmy produkcyjnej :
Mechanik przemysłowy (ustawianie linii produkcyjnych)
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Norymbergii
Zadania:
– ustawienie linii produkcyjnych i urządzeń przemysłowych
– wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych
– usuwanie awarii maszyn
– Szkolenie operatorów maszyn
– praca w temperaturze 2-6 stopni C., w systemie trzyzmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00).

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe,
– umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
– Znajomość języka niemieckiego która będzie weryfikowana telefonicznie,
– Prawo jazdy, własny samochód mile widziany
– Licencja na wózek widłowy mile widziana,
– Gotowość do współpracy długoletniej,
– Punktualność, zaangażowanie .

Pracodawca oferuje:
– Umowę o pracę na czas nieokreślony z firmą niemiecką
– Wynagrodzenie 12,23 Euro na godzinę brutto w okresie próbnym
– Wymiar czasu pracy min. 182 godzin miesięcznie (gwarantowany), dodatki za prace w soboty, niedzielę oraz zmianę nocną
– Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
– Możliwość zakwaterowania w pokojach dwuosobowych 130Euro miesięcznie (opcja).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: info@ep-personal.pl
Po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma EP Personal nie pobiera żadnych opłat od kandydatów.

W aplikacji prosimy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. Zmianami)”

ID ogłoszenia: 67572f0e2e1dab9

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez biuroeppersonal

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez biuroeppersonal »