€ 12 euro na godzinę

Norymberga praca w Niemczech przy remontach i wykończeniach na budowie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 marca 2016 02:39

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków na budowie przy remontach i wykończeniach domów i mieszkań. Zatrudnienie w Norymberdze od zaraz dla pracowników budowlanych.

Stanowisko: Pracownik budowlany do wykończeń i remontów

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Zarobki: 12 euro na godzinę

Zakres zadań:

  • różnorodne prace budowlane polegające na wykończeniach i remontach mieszkań
  • malowanie na zewnątrz i wewnątrz
  • tapetowanie
  • układanie paneli, glazury i kafelków
  • montaż sufitów podwieszanych
  • docieplanie budynków
  • budowa ogrodzeń z siatki, czasem i rzadziej z drewna
  • układanie kostki brukowej
  • murowanie ścian, tynkowanie
  • obsługiwanie maszyny do kopania
  • porządkowanie
  • dbanie o materiały i narzędzia

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim lub niemieckim
  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony, która zostanie podpisana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zorganizowane zakwaterowanie w cenie maksymalnie 16 euro dziennie na koszt pracownika – początkowo, po jakimś czasie możliwa zmiana
  • zapewniony samochód firmowy do dyspozycji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • info@quickjobs.de

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/budownictwo-architektura/pracownik-bud-na-wykonczenia-nuernberg,1081697.html

ID ogłoszenia: 15756d753861f027

3 Odpowiedzi na “Norymberga praca w Niemczech przy remontach i wykończeniach na budowie”

  1. kris221170 na 3 marca 2016 @ 16:06

    jest oferta dobra jeśli chodzi o wykończenie i jestem zainteresowany nr.884023221 lub kris1970@onet.pl

  2. shrek190779 na 4 marca 2016 @ 18:26

    Witam . Jestem zainteresowany ofertą pracy. Spełniam wszystkie oczekiwania wypisane w ogłoszeniu. Pozdrawiam.
    Nr.tel. 531204800. lub adres email oknaremonty@interia.pl

  3. Zbigniew123 na 14 marca 2016 @ 20:13

    Witam, 2 osoby zainteresowane ofertą pracy, długie doświadczenie w branży . Pozdrawiam
    Nr. telefonu 725267452.