€ 1200-1300 netto

Obsługa maszyn praca Niemcy od zaraz na produkcji tworzyw sztucznych, Bayreuth

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bayreuth
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 września 2018 04:43

Od zaraz z dojazdem i zamieszkaniem dostępna legalna praca w Niemczech na produkcji tworzyw sztucznych w firmie z Bayreuth. Podstawowa znajomość języka niemieckiego jest konieczna.

PRACA OD ZARAZ Z DOJAZDEM I MIESZKANIEM.

Dla naszego klienta w Niemczech – Bayreuth (północ Bawarii), działającego w dziedzinie technologii tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego, elektrycznego i medycznego poszukujemy pracowników do obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Opis stanowiska pracy:

– obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

– kontrola jakościowa produktu,

– przygotowanie maszyny/narzędzi do pracy

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie – 13,00€ b/h -> od 1300€ netto miesięcznie,

– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

– zapewniamy mieszkanie,

– oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Wymagamy:

– gotowości do pracy zmianowej (3 zmiany),

– prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem,

– znajomości języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007

www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 9725b9a63620c194

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.