€ do uzgodnienia

Od lipca 2017 praca Niemcy na produkcji opakowań bez języka Neustadt bei Coburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neustadt bei Coburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 czerwca 2017 01:27

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w Niemczech na produkcji opakowań w zakładzie z Neustadt bei Coburg. Zatrudnienie od lipca dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejscowość: Neustadt bei Coburg, Niemcy
Zarobki: do uzgodnienia
Rozpoczęcie: od lipca 2017

Opis stanowiska pracy:

  • poszukiwane osoby będą odpowiedzialne za wsparcie prac produkcyjnej w fabryce opakowań kartonowych
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych i zamiana rolek papieru, odpowiednia konserwacja maszyn
  • pracownik zajmować się będzie układaniem przygotowanych rolek na pelty
  • dbanie o porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • możliwość zatrudnienia od lipca 2017
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • darmowe zamieszkanie na czas trwania umowy
  • pełne ubezpieczenie
  • pracę w systemie trój zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

Krótki link: http://bit.do/produkcjaopakowan

lub

ID ogłoszenia: 3985946be7610eba

4 Odpowiedzi na “Od lipca 2017 praca Niemcy na produkcji opakowań bez języka Neustadt bei Coburg”

  1. Witam. Czy istnieje możliwość pracy tylko w okresie wakacyjnym dla pary?

  2. Ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowni pańską ofertą prosimy o kontakt na e-mail wigusniedzwiedziadel@wp.pl

  3. Witam . Ja wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa oferta . Jeśli państwo nadal poszukują pracowników prosimy o kontakt
    Tel . 786856128
    E-mail . wikus95@op.pl

  4. Witam. Jestem zainteresowana Państwa ofertą, proszę o kontakt e-mail: grzechnikbeata@wp.pl