€ 9 euro/h

Od maja praca Niemcy na produkcji lodów bez znajomości języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 maja 2015 01:33

Zatrudnimy pracowników na produkcję lodów i deserów. Zatrudnienie od maja dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca na produkcji w Hannoverze.

Stanowisko: Pracownik na produkcji lodów

Miejsce zamieszkania: Hannover, Niemcy

Zarobki: 9 euro na godzinę pracy

Data podjęcia pracy: 8.05.2015

Koniec pracy: koniec lipca 2015

Zadania:

  • Pracownik będzie wykonywał swoje zadania zgodnie z zasadami BHP oraz regułami zakładowymi.
  • Obowiązkiem będzie dokładne odmierzanie składników oraz kontrolowanie jakości procesów produkcyjnych.

Oczekujemy:

  • skrupulatność, dokładność, precyzyjność
  • dyspozycyjność w podanym terminie
  • chęć do podjęcia pracy tymczasowej
  • dobre zorganizowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, nie jest to jednak wymóg konieczny

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery oraz częściowe dofinansowanie miejsca zamieszkania
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewniona pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • osoby które poważnie podejmą do swoich obowiązków i pozostawią po sobie dobre wrażenia będą mogły w pierwszej kolejności korzystać z innych ofert pracy w Niemczech

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: PL/05/15

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-maja-na-produkcji-lodow-hannover/

ID ogłoszenia: 34755463e80f0527

5 komentarzy na “Od maja praca Niemcy na produkcji lodów bez znajomości języka Hannover”

  1. PatrykZawistowski na 5 maja 2015 @ 14:34

    Witam jestem zainteresowany pracą Patryk Zawistowski Kontakt 791 017 666 .Pozdrawiam !!!

  2. magda2023 na 5 maja 2015 @ 15:38

    witam jestem zainteresowana praca dla dwoch osob kontakt 729-376-623

  3. Witam ! Jestem zainteresowany Państwa ofertą Prace poszukje na okres Maj – Czerwiec i odrobine Lipca ( niestet w Lipcu jest prywatny porblem – sprawa ) bardzo prosilbym o kontakt z Panstwa strony – 725 980 493.

    Z góry dziękuje i pozdrawiam !

  4. Witam jestem zasineresowany pracą w panstwa firmie podstawowy niemiecki dobra sprawnosc fizyczna chec wyjazdu od zaraz prosze o kontakt 889657979 Pozdrawiam

  5. Matijas2604 na 8 maja 2015 @ 19:37

    Witam serdecznie. Nazywam się Mateusz Maciążek, mam 24 lata i jestem zainteresowany pracą w państwa firmie. Od roku mieszkam w Hanoverze i z językiem radzę sobie bardzo dobrze. Proszę o kontakt pod numerem tel 051121944977 lub na adres meilowy rudi1119@gazeta.pl. Pozdrawiam 🙂