€ 7,40 euro/h

Od marca 2016 dam sezonową pracę w Niemczech zbiory szparagów Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fellbach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 listopada 2015 03:39

Gospodarstwo rolne z okolic Fellbach zatrudni pracowników do zbioru szparagów na polu. Oferta sezonowej pracy w Niemczech od marca 2016 na minimum 4 tygodnie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów na polu

Miejsce zatrudnienia: Fellbach, Niemcy

Wynagrodzenie: 7,40 euro na godzinę – zgodnie ze stawkami akordowymi

Start: praca sezonowa od marca 2016

Obowiązki:

  • zbiór szparagów na polu
  • osoba zatrudniona ma do dyspozycji narzędzia którymi podważa szparagi, wyciąga je z ziemi i pakuje a następnie przyklepuje kopczyki

Oczekiwania:

  • zmotywowanie do podjęcia pracy sezonowej
  • dobre zdrowie
  • sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracach przy zbiorze owoców lub warzyw
  • dyspozycyjność w podanym terminie
  • szybkość, pracowitość

Oferujemy:

  • pracę tymczasową na 4 do 7 tygodni
  • odpłatne miejsce zamieszkania w kontenerach mieszkalnych z dostępem do łazienek – toalet i pryszniców oraz częściowo wyposażonego aneksu kuchennego w cenie 5 euro dziennie
  • w trakcie pracy jest jedna 30 minutowa przerwa w której pracownik może wykupić ciepły posiłek za 5 euro

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • info@fruechtle.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-od-marca-2016-fellbach-przy-zbiorach-szparagow/

ID ogłoszenia: 8905643bf5c45104