€ 8,50 euro brutto/h

Od marca 2016 praca Niemcy bez znajomości języka Hamburg produkcja czekolady

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 03:21

Fabryka czekolady z Hamburga oferuje zatrudnienie od marca 2016 przy prostych zadaniach produkcyjnych. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto

Start: od marca 2016

Charakterystyka stanowiska oraz zadania:

  • prosta, samodzielna praca w fabryce na produkcji wyrobów czekoladowych

Wymagania:

  • posiadanie książeczki z sanepidu z aktualnymi badaniami lub możliwość szybkiego jej wyrobienia
  • zręczność, szybkość, zwinność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność szybkiego wdrożenia się w obowiązki i zaaklimatyzowania na miejscu
  • samodzielność
  • rzetelność, zaangażowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od marca 2016
  • znajomość języka niemieckiego i doświadczenie nie jest wymagane!

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • dobre zarobki i bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • zorganizowane zamieszkanie w Hamburgu przez pracodawcę na czas trwania umowy
  • zatrudnienie od marca 2016

Aplikacja:
Prosimy o aplikację mailową. Wiadomość z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać na podany poniżej adres:

  • dppolskihr.2389296@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcyjny-w-fabryce-czekolady-niemcy-id341155.html

ID ogłoszenia: 31156bbdedee436c

8 Odpowiedzi na “Od marca 2016 praca Niemcy bez znajomości języka Hamburg produkcja czekolady”

  1. witam jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam książęczke sanepidowską aktualna mój numer 663308857

  2. Iwona27014 na 11 lutego 2016 @ 12:53

    witam jesteśmy zainteresowani ofertą pracy numer kontaktowy 570215986 lub mejl iwonan44@interia.pl

  3. Witam. Jestem zainteresowana pracą, posiadam aktualna książeczkę sanepidowską, mam doświadczenie w takiej pracy.
    mój numer- 667-562-564.

  4. jolanta1szamborska@gmail.com na 15 lutego 2016 @ 16:31

    witam jestem zainteresowana ofertą pracy mój numer 503651200

  5. Witam jestem zainteresowana pracą .
    Proszę o kontakt na nr tel. 695-844-002 lub email irenapasztaleniec@wp.pl

  6. mazurkiewicz na 16 lutego 2016 @ 20:33

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z mężem ,posiadamy książeczke
    sanepidowską.

    Mój mail arturmazurkiewicz@op.pl

  7. roberttoczek na 21 lutego 2016 @ 00:22

    Witam jestem zainteresowany ofertą,posiadam książeczkę sanepidowską ! nr telefonu 797 653 061 , mail robert.toczek.prof@gmail.com

  8. robert19751975 na 23 lutego 2016 @ 14:57

    Witam.Jestem zainteresowany, mój numer telefonu 726103917, e-mail robert.kotarki1975@gmail.com