€ od 8,50 do 8,90 euro brutto/h

Od marca 2016 praca w Niemczech jako pomocnik w parku rozrywki Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2015 01:40

Zatrudnienie w parku rozrywki z okolic Lipska na stanowisku pracownika pomocniczego. Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków od marca do października 2016.

Stanowisko: Pracownik pomocniczy

Lokalizacja: okolice Lipska, Niemcy

Stawka godzinowa: w zależności od obejmowanego stanowiska waha się od 8,50 do 8,90 euro brutto na godzinę

Liczba wakatów: 15 – 30

Czas trwania umowy: od marca do października 2016 – możliwość zatrudnienia od czerwca/lipca

Obowiązki:

  • w zależności od predyspozycji i aktualnego zapotrzebowania osoba zatrudniona będzie przydzielana do prac w punktach gastronomicznych, kasach. Inne zadania to obsługa klienta i porządkowanie terenu parku.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego – wymagana znajomość na poziomie B1/B2

Zapewniamy:

  • pracę w wymiarze od 140 do 160 godzin w miesiącu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • rekrutacjaNiemcy@extrajobs.pl

W nagłówku wiadomości, prosimy wpisać: Pracownik pomocniczy park rozrywki Niemcy + imię i nazwisko

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-pomocniczy-w-parku-rozrywki-niemcy-id330356.html

ID ogłoszenia: 128565f79a90e1cf