€ 7,40 euro/h brutto

Od marca 2016 zbiory szparagów Niemcy praca sezonowa w Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fellbach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 04:09

Gospodarstwo rolne z okolic Fellbach zatrudni od marca 2016 pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze szparagów. Zatrudnienie na cały sezon 2016. Niewymagana znajomość języka niemieckiego ani doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Miasto: okolice Fellbach

Wynagrodzenie: obowiązują stawki akordowe, ok. 7,40 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc: 100

Start: od marca

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac fizycznych przy zbiorze szparagów na polu

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • szybkość, zwinność
  • zmotywowanie
  • brak problemów zdrowotnych, szczególne jeżeli chodzi o stawy i kości – np. brak problemów z kręgosłupem i kolanami
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej od marca 2016
  • autodyscyplina

Zapewniamy:

  • 48 godzin pracy w tygodniu – 6 dni po 8 godzin
  • w wysokości 5 euro dziennie można zakupić ciepły obiad
  • zakwaterowanie to koszt 5 euro za dobę, zapewnione jest miejsce w kontenerach mieszkalnych
  • dobre stawki

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu. Wiadomość należy przesłać na adres:

  • info@fruechtle.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-od-marca-2016-fellbach-przy-zbiorach-szparagow/

ID ogłoszenia: 64156bbba28e5788

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.