€ do uzgodnienia

Od marca 2017 dam pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka produkcja żywności

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 lutego 2017 00:12

Opcja zatrudnienia od zaraz, również dla par w fabryce na produkcji artykułów spożywczych. Oferta pracy w Niemczech od marca 2017 dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Rozpoczęcie umowy: od marca 2017
Lokalizacja: Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca w fabryce na produkcji spożywczej
  • zadania wykonywane będą przy taśmie i polegają między innymi na pakowaniu oraz etykietowaniu, obsłudze maszyn produkcyjnych i dbaniu o porządek

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem
  • gotowość do pracy na zmiany
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od marca 2017
  • sprawność fizyczna
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość zatrudnienia także dla par
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • dla najlepszych pracowników długotrwałe zatrudnienie
  • miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktowania się telefonicznie, pod numerem:

  • +48 32 712 39 90

Zgłoszenia można przesyłać również poprzez źródło.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-praca-od-032017-3653793.html

ID ogłoszenia: 7058adce8e2fd44

2 komentarze na “Od marca 2017 dam pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka produkcja żywności”

  1. alicja151160 na 24 lutego 2017 @ 19:34

    Witam Ja i moja córka jesteśmy zainteresowane pracą. Proszę o kontakt telefoniczny:
    +48 632437140 lub +48 518055431.

  2. Adiltz777 na 25 lutego 2017 @ 14:27

    Witam ja i dwóch znajomych bylibyśmy zaintersowani wyjazdem posiadamy własny samochód ! Prosze o kontakt telefoniczny: 662 049 820