€ do ustalenia

Od sierpnia 2015 praca sezonowa w Niemczech zbiory winogron-winobranie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pforzheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 03:54

Od sierpnia poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach winogron. Oferta z Pforzheim przy winobraniu bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru winogron

Miasto: Pforzheim

Wynagrodzenie: do ustalenia

Czas trwania umowy: od sierpnia do końca października 2015

Opis stanowiska pracy:

  • Praca przy zbieraniu winogron od sierpnia 2015.
  • Oferta dotyczy również prac pomocniczych przy winobraniu.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej od sierpnia do października
  • obowiązkowość
  • samodyscyplina
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • szybkie tempo pracy

Zapewniamy:

  • pracę na 3 miesiące
  • uczciwe warunki zatrudnienie
  • umowa o pracę na czas określony
  • na miejscu pracodawca organizuje bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych – zapewniony dostęp do kuchni, łazienek oraz pryszniców
  • nielimitowana woda pitna
  • pomoc w sprawach organizacyjnych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Winobranie 2015, Pforzheim”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 965559d858179762

7 komentarzy na “Od sierpnia 2015 praca sezonowa w Niemczech zbiory winogron-winobranie”

  1. damianekkk na 12 lipca 2015 @ 01:42

    Witam jestem zainteresowany pańską oferta jestem ambitny , sprawny fizycznie i mam wielki zapał do pracy . Prace mogę zacząć od zaraz . Oto mój nr 661671742 bądź maila damianpolak111@gmail.com . Czekam na odpowiedź i gorąco pozdrawiam.

  2. damian9191 na 12 lipca 2015 @ 17:24

    Witam. Trzy pracowite osoby. Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy u Państwa w Firmie. Jesteśmy dyspozycyjni i sprawni fizycznie. Posiadamy zdolności manualne, jesteśmy bardzo pracowici i punktualni. Szybko się uczymy. Umiejętnie pracujemy w zespole. Bardzo prosimy o kontakt. Pozdrawiamy. Numer do kontaktu: 782 392 682, 783 399 816, 793 059 807.
    e-mail: damianjoe90@onet.eu

  3. bober1961 na 12 lipca 2015 @ 20:42

    Jestem zainteresowany,sprawny fizycznie własne auto od zaraz.+48 666942626 e-meil;bober1961@o2.pl, Pozdrawiam.

  4. Przemek789321 na 13 lipca 2015 @ 14:23

    Witam Dwie osoby ,jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy u Państwa , Jesteśmy ambitni , Posiadamy wiele zdolności , jak i wiele fizycznych , , B.proszę o odpowiedz , Pracę mogę zacząć od zaraz Numer do kontaktu 697641593

  5. Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 696654776

  6. jestem zainteresowany ofertą już pracowałem przy zbiorze winogronie tyle że włochy pracowałem co roku jeż dziłem tam od roku 2001 do 2008r oto mój numer 733 716 325

  7. Witam, jestem emerytem 63 lata, sprawny fizycznie. Pracę mogę zacząć od zaraz. Mój nr tel + 48 54 282 31 87, lub 798 662 769.