€ do uzgodnienia

Od stycznia 2017 praca Niemcy bez języka przy inwetaryzacji w sklepach Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2-3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 grudnia 2016 21:30

Poszukujemy pracowników od stycznia 2017 do podjęcia pracy w Niemczech przy inwentaryzacjach w sklepach. Zatrudnienie bez znajomości języka w mieście Cottbus.

Stanowisko: Pracownik do inwentaryzacji
Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Monachium, Stuttgart, Regensburg, Niemcy
Umowa: na 2 do 3 miesięcy
Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • przeliczanie towarów w sklepach
  • obowiązkiem będzie skanowanie produktów
  • osoby z językiem niemieckim będą odpowiedzialne za pomoc innym pracownikom przy tłumaczeniach poleceń oraz rozmów

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na magazynie lub przy zadaniach inwentaryzacyjnych
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat.B
  • możliwość wyjazdu do Niemiec na 2-3 miesiące
  • dużą zaletą będzie zdolność obsługi skanera
  • szybkie liczenie w pamięci
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z przygotowaniem wyjazdu
  • pracę na ok. 2 do 3 miesięcy
  • darmowe zamieszkanie oraz przejazdy do pracy
  • zatrudnienie od stycznia 2017
  • bardzo dobre zarobki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wprowadzenie w zadania

Aplikacja:

Kontakt telefoniczny: 883-340-228

Możliwość wysyłania zgłoszeń na adres: dppolskihr.3463887@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/liczenie-towaru-w-sklepach-niemcy-id431695.html

ID ogłoszenia: 362585c9eb90601a