€ 3500 brutto/mc

Od stycznia 2020 dam pracę w Niemczech bez języka jako tester leków München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 05:25

Propozycja ciekawej pracy w Niemczech od stycznia 2020 dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku testera leków. Oferta z Monachium z zakwaterowaniem i wyżywieniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Tester leków

Miejsce zatrudnienia: Monachium (Starnberg), Niemcy

Wynagrodzenie: 3500 euro brutto miesięcznie

Umowa: na pół roku (do końca czerwca 2020)

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 16

Obowiązki:

  • początkowo osoba zakwalifikowana przejdzie gruntowne badania i zostanie przydzielona do odpowiedniej grupy badanych
  • zadania polegają na systematycznym braniu leków/placebo oraz skrupulatnym wypełnianiu ankiet oraz wykonywaniu szeregu testów
  • testy to między innymi proste zadania sprawnościowe
  • szacunkowo obowiązki zajmują do 3-4 godzin dziennie – reszta czasu jest wolna

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu na całe 6 miesięcy – bez możliwości powrotu na święta wielkanocne!
  • dobre zdrowie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to konieczne

Zapewniamy:

  • stałą opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej, a także opiekuna polskojęzycznego
  • atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem na konto pracownicze każdego miesiąca
  • darmowe zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie w pensjonacie 4**** położonym nad jeziorem
  • możliwość korzystania z atrakcji hotelowych – basenów, sauny, piłkarzyków, ping-ponga, siłowni
  • zatrudnienie na podstawie półrocznej umowy o pracę z klauzulą poufności (po podpisaniu umowy nie ma możliwości wcześniejszego powrotu do kraju, proszę to brać pod uwagę)

Aplikacja:

Prosimy o poważne aplikacje. Jeśli cierpią Państwo na jakieś schorzenia prosimy o zamieszczenie tej informacji w zgłoszeniu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

  • medical@postpro.net w tytule proszę napisać “Testy styczeń 2020 + Nazwisko i Imię”

Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami do końca listopada br.

źródło: praca-niemcy4u.pl

ID ogłoszenia: 2725dbf507c5a1bf

11 komentarzy na “Od stycznia 2020 dam pracę w Niemczech bez języka jako tester leków München”

  1. 794614565 proszę o kontakt jestem zainteresowana

  2. Artur.Saar na 6 listopada 2019 @ 17:23

    Witam
    Jestem zainteresowany ofertą
    Proszę o kontakt telefoniczny
    Tel.531947366
    Pozdrawiam Artur

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt na emaila szymon.sztucki@o2.pl
    bądź na numer 692289771 (telefon należy do osoby z rodziny proszę Tylko poprosić mnie do telefonu)
    Pozdrawiam Sztucki Szymon

  4. Pabloelspecial na 9 listopada 2019 @ 00:03

    Witam, Jestem zainteresowany, Mężczyzna, 28 lat zdrowy bez chorób i nałogów, nie piję nie palę. gotowy do podjęcia pracy przy testowaniu leków od stycznia. Proszę o kontakt paulshopa@gmail.com tel: +48 516400816,

  5. Agnieszka Szkoda na 9 listopada 2019 @ 05:16

    JESTEM zainteresowana pracą +48508346999 lub dropos@wp.pl

  6. Andrzej podejma na 11 listopada 2019 @ 21:43

    Jestem zainteresowany prosze o kontakt 698379322

  7. Tadeusz Ciostek na 12 listopada 2019 @ 10:07

    Jestem zainteresowany ta praca i prosze o kontakt. +4917645767946 Mail: tadeusz1970@interia.pl

  8. Jestem zainteresowana moj nr tel 608248171 mail joannachlostaa@interia.pl

  9. Katarzyna 410 na 17 listopada 2019 @ 16:43

    Witam jestem zainteresowana i mój brat nr.669 254 850

  10. Jestem zainteresowany ofertą nr telefonu 500 425 028 wieckowski.damian@wp.pl pozdrawiam

  11. Jestem zainteresowana
    Jestem zdrowa bez nałogów
    Adres e-mail : escobar197000@gmail.com