€ do uzgodnienia

Od września ogłoszenie pracy w Niemczech Erfurt bez języka na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2016 00:47

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie od września 2016. Zatrudnienie w Erfurcie dla osób bez znajomości języka przy komisjonowaniu książek i karmy dla zwierząt.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Numer referencyjny: MAG/AUG/2016/KG

Miejsce zatrudnienia: Erfurt, Niemcy

Zarobki: stawka godzinowa do uzgodnienia

Start: od września 2016

Opis stanowiska pracy:

  • komisjonowanie na magazynie takich towarów jak np. książki czy karma dla zwierząt
  • praca z użyciem wózka widłowego

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy magazyniera
  • dobra kondycja fizyczna i brak problemów z kręgosłupem – możliwość przenoszenia rzeczy do 25 kg
  • możliwość zatrudnienia w Niemczech od zaraz na dłużej
  • brak problemów z pracą zmianową
  • czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę od września
  • na miejscu zorganizowane jest przeszkolenie z zakresu obsługi wózka widłowego
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem niezbędnych dokumentów aplikacyjnych a także zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez poniższą stronę

ID ogłoszenia: 37057ba1e93be946