€ 1800 netto+zakwaterowanie

Od zaraz bez języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu leków w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2022 01:19

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie 2022 w Lipsku przy pakowaniu leków i suplementów z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz leków

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: 1800 euro netto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • manualna, prosta praca przy pakowaniu leków i suplementów diety

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, punktualność, sumienność, solidność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • opcja podjęcia pracy w Niemczech na stałe
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w wynajmowanych mieszkaniach
  • szkolenie pracownicze
  • solidne zarobi i dodatki do pensji podstawowej
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • beschaftigung@zohomail.eu z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie leków, Niemcy praca 2022, Lipsk”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-lekow-lipsk-2022/

ID ogłoszenia: 11362e10df12dd63