€ 16,50/h brutto

Od zaraz bez języka dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2022 02:07

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów. Od zaraz zatrudnienie w Monachium dla sprzątaczy-sprzątaczek. Pracodawca oferuje pomoc w szukaniu pokoju do wynajęcia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Stawka godzinowa: 16,50 euro brutto

Miasto: Monachium, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • odkurzanie
  • usuwanie kamienia z armatury
  • mycie podłóg
  • wycieranie kurzu
  • sprzątanie kuchni i łazienek
  • mycie okien, robienie prania i prasowanie – dodatkowo płatne

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • utrzymywanie sprawnego tempa pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • pełen profesjonalizm
  • wysoka kultura osobista
  • energiczność
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • pierwsze zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • komplet odzieży pracowniczej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • gwarantowana liczba dużej liczby godzin pracy
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania odpłatnego na miejscu
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: sm/e/04/22  (rekrutacja aktywna do końca kwietnia)

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan-monachium/

ID ogłoszenia: 963626982b7812bc