Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2500-2900 brutto

Od zaraz bez języka oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie hurtowni RTV w Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2023 00:42
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz bez języka oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie hurtowni RTV w Bremen

Opis

Dla par komisjonerów na terenie Bremen do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie dostępne odpłatnie na miejscu dla chętnych.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Pensja: 2500 do 2900 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska:

Na stanowisku pomocnika na magazynie zajmującym się elektroniką i sprzętem RTV, oczekuje się wykonywania różnorodnych zadań, które będą przydzielane przez koordynatora. Do przykładowych zadań należy kompletowanie zamówień, pakowanie towarów, utrzymanie porządku na magazynie, wystawianie dokumentów, rozładunek dostaw, układanie produktów na półkach oraz współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

Aby ubiegać się o to stanowisko, ważne jest posiadanie kilku konkretnych umiejętności i cech. Należą do nich szybkie przyswajanie nowych informacji, silne zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, umiejętność efektywnej pracy w zespole, odporność na stres oraz punktualność, dyscyplina i pracowitość. Osoby, które mają wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku, będą miały przewagę, a także znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Pracodawca zapewnia szereg korzyści dla swoich pracowników. W ramach tych korzyści, zapewniamy zakwaterowanie na miejscu dla pary w kwocie 450 euro miesięcznie. Zatrudnienie jest dostępne od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Ponadto, pracownicy otrzymują ubezpieczenie zdrowotne oraz mają dostęp do świadczeń socjalnych. Zapewniamy również szkolenia dla pracowników, aby wspierać ich rozwój zawodowy. Wszystkie warunki zatrudnienia są zgodne z obowiązującymi przepisami. Dodatkowo, oferujemy pomoc w załatwianiu formalności urzędowych oraz możliwość pobierania zaliczek.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane zgłoszenia dziękujemy

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-magazynie-z-rtv-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 14264774fed644b8

    

ilość wszystkich wyświetleń: 684, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.