€ nawet 1500 netto+mieszkanie

Od zaraz bez języka praca w Niemczech na produkcji czekolady dla par, grup Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 05:24
  • Wygasa: 18 dni, 12 godzin

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par i grup na produkcji czekolady. Ogłoszenie z fabryki w Berlinie od zaraz także dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: od 1100 do 1300 euro netto „na rękę” miesięcznie, a z nadgodzinami nawet 1500 euro netto – są to kwoty już po opłaceniu zamieszkania!

Opis stanowiska pacy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji czekolady
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej
  • wspieranie zadań, udział w procesach i pakowaniu

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane zgłoszenia od par i grup mobilnych
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • wysoka precyzja pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • kartę Ekuz oraz druk A1
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w pełni umeblowanym mieszkaniu, znajdującym się około 3-15 km od miejsca zatrudnienia
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • uczciwe zarobki
  • możliwość pracy w weekendy
  • premia na święta w wysokości 150 euro, za frekwencję 100 euro netto
  • +25% dodatku za pracę w godzinach nocnych i za nadgodziny, +50% za pracę w niedziele

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/na-produkcji-czekolady

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/265835/0

ID ogłoszenia: 5775dc3342f50fd2

6 komentarzy na “Od zaraz bez języka praca w Niemczech na produkcji czekolady dla par, grup Berlin”

  1. Witam,

    Jestem zainteresowana oferta mój nr tel. 723 179 416

    Pozdrawiam

  2. Witam.
    Jaka jest stawka za godzinę pracy?

  3. Witam, chciałabym podjąć prace od zaraz, pracowałam już na produkcji w Szczecinie w oticon, oraz na magazynach w Holandii przy pakowaniu upc oraz zabawek. Kontakt tel 883 125 924

  4. Andrzej Nowakowski na 11 listopada 2019 @ 19:35

    Jestem zainteresowany ofertą pracy

  5. Katarzyna73 na 12 listopada 2019 @ 12:09

    Witam,jestem zainteresowana tą ofertą,od zaraz.proszę o kontakt tel.512-842-368.

    Pozdrawiam:}

  6. Aleksandrah na 16 listopada 2019 @ 17:22

    Witam. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Mam już doświadczenie dot. pracy na terenie Niemiec. W razie zaakceptowania zgłoszenie proszę o kontakt tel.609972533.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.