€ 2000-2500/mc

Od zaraz bez języka praca w Niemczech przy produkcji pizzy mrożonej Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 czerwca 2019 05:33

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Hamburga na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej. Praca w Niemczech dla Polaków także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Miasto: Hamburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Pensja: 2000 do 2500 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej – makaronów, pizz itp.
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowywaniem ciasta, odmierzaniem składników, obsługą maszyn, krojeniem, wałkowaniem itp.
  • do zadań należeć będzie również obróbka termiczna i pakowanie gotowego produktu
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • możliwość podjęcia stałej pracy
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • dobre zarobki oraz raz w miesiącu praczkę wyrobów firmowych

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. prod/a8/06/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 435cfce726c6a4a

5 komentarzy na “Od zaraz bez języka praca w Niemczech przy produkcji pizzy mrożonej Hamburg”

  1. Andrzej193 na 13 czerwca 2019 @ 21:05

    prv.

  2. magdalena.czech na 16 czerwca 2019 @ 15:31

    Jestem zainteresowana. prv

  3. Andrzej Tanski na 17 czerwca 2019 @ 22:54

    Jestem zainteresowany

  4. karolina_januchta na 4 lipca 2019 @ 08:14

    Dzień dobry,
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Mieszkam w Hamburgu i mogę zacząć od zaraz.
    Pozdrawiam

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.