€ 8,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Od zaraz bez języka sezonowa praca Niemcy przy zbiorach jabłek, gruszek Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2016 04:35

Oferujemy od zaraz możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze jabłek i gruszek. Zatrudnienie bez znajomości języka w ok. Drezna z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru jabłek
Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy
Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w sadzie przy ręcznym zbiorze owoców twardych – głównie jabłek, jednak mogą zdarzyć się również gruszki lub śliwki
  • pracownik używać będzie w pracy drabiny, chwytaka

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna – możliwość przenoszenia skrzynek z jabłkami
  • brak problemów z wypracowywaniem limitów dziennych
  • zdyscyplinowanie
  • samodzielność
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dyspozycyjność od zaraz do połowy listopada 2016
  • mobilność

Zapewniamy:

  • pracę sezonową od zaraz do połowy listopada bieżącego roku
  • zatrudnienie sezonowe na podstawie umowy czasowej
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w gospodarstwie pracodawcy
  • realne limity godzinowe
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „zbiory-05/2016″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 92257b11add77338

4 Odpowiedzi na “Od zaraz bez języka sezonowa praca Niemcy przy zbiorach jabłek, gruszek Drezno”

  1. Witam jestem zainteresowany podjeciem owej pracy prosze o kontakt 661543669 lub email. haslojp@interia.pl

  2. Marcin.Szewczyk na 20 sierpnia 2016 @ 10:47

    Witam mam na imię Marcin lat 38.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy nawet od zaraz.
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną .
    Jestem osobą pracowita , nie paląca i bez nałogów .
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie ..
    Jeśli moją kandydatura odpowiada państwu uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978,8@o2.pl

  3. Marcinlysek na 29 sierpnia 2016 @ 20:16

    Witam. Mam na imię Marcin i mam 21l. Chciałbym podjąć prace od państwa. Wysłałem CV oraz LM. Prosiłbym o szybki odzew na nr. telefonu 883997932 lub email. marcin.lysek-95@wp.pl
    Pozdrawiam.

  4. Witam , jestem chetny do podjecia pracy od zaraz tel ; 731634832