€ 9,23 brutto/ godzinę

Od zaraz bez znajomości języka Niemcy praca przy pakowaniu drobiu w Haren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Haren
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 listopada 2017 02:36
  • Wygasa: 5 dni, 11 godzin

Przetwórnia mięsa z Haren poszukuje od zaraz pakowaczy do legalnej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu drobiu na linii produkcyjnej.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) – Niemcy

Miejsce pracy: Haren, Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:
• pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• kontrola jakości
• prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:
• wytrzymałość fizyczna
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• wynagrodzenie 9,23 € brutto/h
• umowa o pracę na warunkach niemieckich
• komfortowe warunki mieszkaniowe
• wsparcie polskiego koordynatora
• możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Concept Plus
Email ase@cp-personal.com

ID ogłoszenia: 6545a042209db5c3

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Concept Plus
  • Zarejestrowany od: 7 grudnia 2016

Inne przedmioty dodane przez Concept Plus

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Concept Plus »