€ 9 euro brutto/h

Od zaraz bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie komisjonowanie książek Bad Hersfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Hersfeld
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 27 października 2016 03:12

Magazyn z książkami, mieszczący się w Bad Hersfeld posiada wakat na stanowisko komisjonera. Od zaraz praca w Niemczech przy komisjonowaniu bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Komisjoner
Miejsce zatrudnienia: Bad Hersfeld, Niemcy
Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za komisjonowanie książek na magazynie w Bad Hersfeld

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • zdolność do pracy w grupie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • wydajność i pracowitość
  • wysoka sprawność
  • możliwość pracy na 3 zmiany
  • bardzo dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • przez pierwsze 3 miesiące zatrudnienia zapewnione darmowe zamieszkanie a później 135 euro miesięcznie z wpłaceniem 20 euro kaucji zwrotnej
  • darmowe przejazdy
  • odpłatny transport do i z Polski
  • pomoc polskiego koordynatora
  • dodatek wakacyjny oraz świąteczny
  • 24 dni urlopu
  • pierwsze 6 miesięcy to okres próbny
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • dostęp do służby zdrowia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysłania aktualnego CV na poniższy adres:

  • praca@supplycs.de albo marcelina.chawa@supplycs.de

W nagłówku koniecznie prosimy wpisać: LIBRI

źródło: http://www.praca4u.net/komisjonowanie-ksiazek-od-zaraz-dla-kobiet-i-mezczyzn-id418447.html

ID ogłoszenia: 199581146756d866

2 komentarze na “Od zaraz bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie komisjonowanie książek Bad Hersfeld”

  1. Witam jestem zainteresowana panstwa oferta mam podobne doswiadczenie w magazynie prosze o kontakt +4915316652371,+48663146333 Mariola-Losiak@wp.pl

  2. bartek1980S na 2 listopada 2016 @ 18:59

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą mam podobne doświadczenie przy komisjonowaniu książek bo pracowałem w KNV Erfurt prosze o kontakt +48782047741 lub barteswielki91@wp.pl