€ 2600-3150/mc brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka pomocnik śmieciarza 2019 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2019 04:37
  • Wygasa: 19 dni, 12 godzin

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pomocnika śmieciarza. Zatrudnienie 2019 w Berlinie także bez znajomości języka niemieckiego, ale z dobrą kondycją fizyczną.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 2600 do 3150 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 4

Obowiązki:

  • praca przy odbieraniu odpadów – przemieszczanie się śmieciarką i podstawianie kubłów lub wrzucanie worków z odpadami na pakę
  • do zadań będzie również należało odbieranie odpadów wielkogabarytowych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • energiczność
  • wytrzymałość, sumienność
  • zdyscyplinowanie
  • chęć podjęcia pracy na stałe

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia
  • pomoc koordynatora Polaka
  • odzież roboczą
  • wdrożenie w obowiązki i szkolenia przeprowadzanie przez polskojęzycznego pracownika
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dobre zaplecze socjalne

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/08/2019″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 6685d4b1d658ab53

16 komentarzy na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka pomocnik śmieciarza 2019 Berlin”

  1. Martinek1990 na 8 sierpnia 2019 @ 19:34

    Witam prosze o kontakt jestem zainteresowany pracą 665061807

  2. Bossdawidos na 8 sierpnia 2019 @ 23:54

    Jestem zainteresowany + kolega tel.798944989

  3. magdalena Borkowska na 9 sierpnia 2019 @ 12:39

    Jestem zainteresowany pracą „pomocnik śmieciarza” mogę zacząć od zaraz
    tel do mnie:605079685

  4. Chciałbym się podjąć tej pracy ! – czekam na k ontakt nr tel.+48 531931841 lub e-mai l endriu2061@o2.pl

  5. SebaLisiak52 na 10 sierpnia 2019 @ 13:19

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy. Proszę o kontakt 799 071 861.

  6. Kasiura Krzysztof na 10 sierpnia 2019 @ 16:41

    Jestem zainteresowany tel 515027088

  7. kwlodkowski na 10 sierpnia 2019 @ 19:23

    Witam serdecznie jestem osoba pracowita i bez nałogów proszę o kontakt 795-619-114.

  8. Mati Mateusz na 11 sierpnia 2019 @ 07:34

    Proszę o kontakt 661-333-602

  9. Witam jestem zainteresowany pracą, tel 609 908 402 Pawel

  10. Mareczek88 na 12 sierpnia 2019 @ 11:28

    witam zgłaszam sie na to aktualne stanowisko miałem teraz 2 trygodnie wolne od berlina od ciężkiej budowlanki ale teraz chcę co innego robić jeżeli jest możliwość to mój brat też by pojechał i razem by było ogarniane moje imie i nazwisko Marek Bołka nr.tel to +48 663153869 pozdrawiam serdecznie prosze w miare o szybki kontakt bo mam na oku jeszcze dwie dobre oferty do usłyszenia

  11. Ewelinapolska12 na 12 sierpnia 2019 @ 21:57

    Witam. Prosze o kontakt533806866 Paweł

  12. Witam. Proszę o kontakt 508399174

  13. Arkadiuszkrankowski na 13 sierpnia 2019 @ 22:18

    Proszę o kontakt 694692021

  14. Witam jestem bardzo zainteresowany tą pracą proszę o kontakt 887 070 327 Pozdrawiam

  15. a.blazejczyk na 14 sierpnia 2019 @ 18:20

    Jestem zainteresowany tel 537799337 Aleksander

  16. Jestem osobą bez nałogów i jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt 501375306

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.