€ 1000-1600 + zakwaterowanie

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy sortowaniu palet w Wiefelstede

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiefelstede
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Umowa o prace
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2017 04:29

Firma z rejonu Wiefelstede poszukuje od zaraz pracowników do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu palet drewnianych bez znajomości języka niemieckiego.

Agencja zatrudnienia Helvetia Enterprise Sp. z o. o. (nr cert. 7901) obecnie poszukuje dla swoich Klientów- niemieckich sieci dyskontów- pracowników na stanowisko:

Miejsca pracy:
• Niemcy/ Wiefelstede

Zakres obowiązków:
• segregacja palet pod względem jakościowym na 3 kategorie,
• układanie słupków z palet,
• obsługa wózka widłowego do sztaplowania palet,
• dbanie o porządek w miejscu pracy;

Wymagania:
• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym(jeśli nie masz, oferujemy kurs),
• dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna,
• prawo jazdy kat.B + własny samochód na czas wyjazdu;

Oferujemy:
• Legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• zarobki 1000-1600 euro netto miesięcznie,
• dodatki za nadgodziny + 25%, święta +100%,
• stały dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskojęzycznego koordynatora,
• możliwość wieloletniej współpracy.

Kontakt:
• E-Mail: m.kuczak@personnel-international.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 7901

ID ogłoszenia: 7765a0d4bf2520f3

1 odpowiedź na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy sortowaniu palet w Wiefelstede”

  1. dkupis980618 na 20 listopada 2017 @ 18:39

    Witam jestem zainteresowny ofera prosze o kontakt 724277382