€ 11,50/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech 2018 bez języka sortowanie owoców Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2018 05:03
  • Wygasa: 8 dni, 14 godzin

Od zaraz potrzebujemy chętnych do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu i pakowaniu owoców. Zatrudnienie 2018 w Dortmundzie dla osób bez znajomości języka od września.

Stanowisko: Sortowacz owoców

Miejscowość: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • prosta praca przy linii polegająca na manualnym sortowaniu i pakowaniu owoców

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolności manualne
  • brak problemów ze zdrowiem
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w uzgodnionym terminie
  • zatrudnienie tymczasowe na okres 2 miesięcy
  • pomoc przy formalnościach
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec dla osób niemobilnych
  • dodatkową dietę albo kartę pracowniczą w celu możliwości zakupu tanich obiadów w kantynie
  • bardzo dobre zakwaterowanie zorganizowane bezpłatnie na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Sortowanie owoców, wrzesień/2018 imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 795b87061d74683

2 komentarze na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech 2018 bez języka sortowanie owoców Dortmund”

  1. Marta_Przekoracka na 31 sierpnia 2018 @ 14:50

    proszę o kontakt 729-333-915

  2. roksana2345 na 5 września 2018 @ 11:06

    prosze o kontakt 575-413-355

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.