€ 2500-3050/mc brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez znajomości języka pomocnik śmieciarza Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2020 04:19

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla pomocnika śmieciarza. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie w bardzo dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pomocnik śmieciarza

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2500 do 3050 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 4

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie fizycznej pracy przy odbieraniu odpadów
  • zadania polegają na wrzucaniu worków na pakę praz podstawianiu kubłów do załadunku
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie oraz dużą liczbę godzin pracy

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • elastyczność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w grupie
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • wydajność

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • legalną umowę o pracę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę na okres próbny z opcją przedłużenia na stałe
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie – w tej cenie pracownik ma zapewnione komfortowe pokoje jednoosobowe

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/06/2020″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 4695ed407346557b