€ 12,84/h +zakwaterowanie

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech dla par bez języka sortowanie odzieży Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2020 02:13

Od zaraz szukamy Polaków do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Dreźnie z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Wakaty: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy taśmociągu oraz stołach, przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • brak problemów zdrowotnych
  • stosowanie się do reguł i zasad BHP panujących w zakładzie pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • terminowe wypłacanie pensji
  • uniform służbowy
  • środki ochronne – żele do dezynfekcji, maseczki, przyłbice, rękawiczki
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pracę na podstawie umowy niemieckiej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na okres próbny z opcją przedłużenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w hotelu pracowniczym

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/08/2020″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 6185f2b02810034a

1 odpowiedź na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech dla par bez języka sortowanie odzieży Drezno”

  1. witam,jestem zainteresowana oferta pracy .prosze o kontakt 514091300