€ 9.00

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech – pakowacz na magazynie w sortowni kurierskiej, Hesja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: HESJA
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Umowa na czas określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 października 2016 03:20

Pracodawca z Hesji poszukuje pilnie pakowaczy zdecydowanych do podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech na magazynie sortowni kurierskiej przy skanowaniu, rozładunku i załadunku paczek kurierskich.

Dla naszego Klienta, renomowanej pralni przemysłowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier w Sortowni Kurierskiej
Miejsce pracy: Hesja, Niemcy

OPIS STANOWISKA:
•Ręczne skanowanie paczek kurierskich
•Załadunek i rozładunek paczek kurierskich
•Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, w tym utrzymanie porządku w magazynie

WYMAGANIA:
•Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych
•Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
•Umiejętność pracy w zespole
•Sumienność, dokładność, chęć do pracy
•Własny samochód – mile widziany

OFERUJEMY:
•Umowa o pracę tymczasową
•Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
•Stawka: 9,00 €/h
•Dodatek za pracę w nocy +20% stawki zasadniczej
•Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
•Dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec
•Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
•Możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@hrnavigator.com.pl (w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska na jakie Państwo aplikują).

DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR
T: 48 571 322 118
E: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

ID ogłoszenia: 25057ee9305a3705