€ do uzgodnienia

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 02:00

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków od zaraz na stanowisko sprzątacz – sprzątaczka. Ogłoszenie do podjęcia od zaraz w Kolonii przy sprzątaniu wieczornym.

Stanowisko: Sprzątacza – sprzątacz biurowy

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Start: Od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik ma na celu uprzątnięcie biura dużej firmy po całym dniu
  • osoba zatrudniona dba o estetyczny efekt wykonywanych prac
  • zadania to np.: odkurzanie, zmywanie podłóg, mycie łazienek, sprzątanie pokoi socjalnych
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • preferowane osoby z doświadczeniem w podobnej pracy
  • konieczna jest przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • obowiązkowo zaświadczenie o niekaralności
  • bezwzględna uczciwość
  • lojalność
  • zorganizowanie
  • możliwość wyjazdu za granicę w celach zarobkowych od zaraz

Oferujemy:

  • pracę od 16 do 22
  • gruntowne szkolenie wprowadzające
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • pomoc w zdobyciu zameldowania i legalnym podjęciu pracy
  • dla zainteresowanych możliwość podejmowania dodatkowym zleceń w godzinach popołudniowych i rannych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie biur, Kolonia. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/kolonia-sprzatanie-biur-oferta-pracy-w-niemczech-dla-polakow-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 24855de5034b61c3