€ 11,50/h +napiwki

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla kierowcy kat.B – dostawcy jedzenia Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 października 2020 02:46

Zatrudnienie dla kierowcy kat.B w restauracji włoskiej z Hamburga przy rozwożeniu pizzy. Niemcy praca od zaraz możliwa bez znajomości języka, z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat. B – dostawca pizzy

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy plus napiwki

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za dostarczanie dań kuchni włoskiej (głównie pizzy oraz makaronów)
  • praca polega na odbieraniu jedzenia z restauracji, przewóz, dostarczenie do rąk własnych, pobranie pieniędzy (jeżeli wcześniej nie zostało zamówienie opłacone), wydanie paragonu
  • dbanie o samochód służbowy

Oczekiwania:

  • dobra orientacja w terenie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • przyjazne nastawienie
  • przestrzeganie norm BHP
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • gotowość do nauki języka niemieckiego – przed wyjazdem kandydat musi nauczyć się 100 podstawowych zwrotów – będzie to sprawdzane
  • umiejętność liczenia w pamięci

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane płatne zakwaterowanie w mieszkaniach pracowniczych, koszt to 150 euro miesięcznie od osoby
  • pomoc koordynatora Polaka
  • niemiecką umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • ubezpieczenie
  • auto służbowe oraz telefon komórkowy
  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Dostawca pizzy, Hamburg – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 5325f8c48b245405