€ 1850-2250/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla par na magazynie z obuwiem Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2020 04:02

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni obuwniczej. Zatrudnienie w Hamburgu dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i rozładunku dostaw oraz przygotowaniu towaru do wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 1850 do 2250 euro brutto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka

Wakaty: 5

Miasto: Hamburg, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na magazynie hurtowni obuwniczej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozładunek dostaw oraz ich rozlokowywanie na magazynie
  • obowiązkiem będzie wprowadzanie danych do systemu komputerowego, kompletowanie i przygotowywanie do wysyłki zamówień, dbanie o porządek itp.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • samodzielność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie
  • umiejętność wyciągania wniosków, liczenia w pamięci

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla par oraz grup
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • rocznie 30 dni urlopu płatnego
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy próbnej z opcją przejścia na stałą
  • pomoc koordynatora Polaka

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. mg/a4/02/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 2725e406b14314f6

5 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla par na magazynie z obuwiem Hamburg”

  1. Marzenaur na 10 lutego 2020 @ 16:19

    Zainteresowana para,jedna osoba bez języka

  2. Witam Szukam pracy wraz z chłopakiem i bardzo zainteresowała nas Państwa oferta pracy. Jesteśmy osobami bezkonfliktowymi, spokojnymi oraz bez jakichkolwiek nałogów. Posiadamy doświadczenie w pracy na magazynie oraz własny samochód i jesteśmy gotowi zacząć pracę jak najszybciej. Interesuje nas dłuższa współpraca. Zaraz po dodaniu przez Państwa ogłoszenia, wysłaliśmy nasze CV w wiadomości e-mail na podany adres w ogłoszeniu Dziękujemy i oczekujemy od państwa odpowiedzi Jeśli owa oferta jest już nieaktualna prosimy o podesłanie innych Państwa ofert.

  3. tyska199488@gmail.com na 13 lutego 2020 @ 10:56

    witam wraz z chłopakiem jestem zainteresowana praco proszę o kontakt 504502180

  4. Ela19930211 na 17 lutego 2020 @ 11:17

    Witam wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani praca. Mój numer 507230324. Ina podany email zostało wysłane nasze cv.

  5. kazek1964 na 18 lutego 2020 @ 20:39

    Jesteśmy z żona zaiteresowani Państwa ofertami dla par chętnie podejmiemy inną pracę która widnieje w waszych ofertach prosze o kontakt liczę że jesteście przedstawić inne oferty
    które pozwolą nam na podjęcie pracy z góry dziękuje tel 517320321