€ 1500 netto +mieszkanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla par na produkcji zabawek 2019 Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2019 04:08

Atrakcyjne zatrudnienie od zaraz dla par w fabryce z Erfurtu na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Niemcy praca 2019 dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca oczekuje doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek z tworzyw sztucznych

Miasto: Erfurt, Lipsk, Niemcy

Stawka godzinowa: 11,31 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w zakładzie zajmującym się produkcją zabawek z tworzyw sztucznych
  • obowiązkiem pracownika będzie obróbka oraz przeprowadzanie kontroli jakości elementów a także pakowanie gotowego produktu
  • wykonywanie innych nieskomplikowanych zadań produkcyjnych

Oczekiwania:

  • solidność, pracowitość, przykładanie się do zadań
  • od jeden osoby w zespole wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy plus samochód
  • sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na pełen etat
  • pracodawca poszukuje pracowników na stałe
  • legalne warunki zatrudnienia z drukiem A1, kartą Ekuz a także dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym
  • miesięcznie około 1300 do 1500 euro netto po opłaceniu kosztów zamieszkania
  • +25% za pracę w godzinach nadliczbowych
  • rocznie przyznawane są dwie premie na święta oraz wakacje
  • trzy zmianowy system pracy
  • wsparcie koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/produkcja-zabawki

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/275661/0

ID ogłoszenia: 6735cf43b60af206

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla par na produkcji zabawek 2019 Erfurt”

  1. Jesteśmy z dziewczyna zainteresowani prosze o kontakt 505754409

  2. kinia_97 na 13 lipca 2019 @ 16:17

    Nie idzie włączyć strony do przesłania zgłoszenia.
    Jesteśmy chętni 2 pary, własny samochód
    +48693042964