€ 9,40 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Dortmund pakowanie sera na linii produkcyjnej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 stycznia 2016 03:00

Praca w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu sera krojonego na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie w przetwórni mlecznej z Dortmundu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz sera krojonego

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • ręczne pakowanie sera krojonego przy taśmie produkcyjnej
  • kontrola jakości i wagi
  • układanie plasterków na tackach w określony sposób

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • odpowiedzialność, schludność, przestrzeganie kultury i dbanie o higienę osobistą
  • preferowane osoby z aktualnymi książeczkami sanepidowskimi
  • duża motywacja
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • możliwość zorganizowania odpłatnej kwatery niedaleko miejsca zatrudnienia
  • pracę od zaraz
  • niemieckie warunki zatrudnienia – umowa bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca przy pakowaniu sera, Dortmund″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 227568907a7aabc4

12 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Dortmund pakowanie sera na linii produkcyjnej”

  1. skalmar123 na 4 stycznia 2016 @ 11:15

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy mój nr tel 791-931-824 Pozdrawiam

  2. MARCIN1480 na 6 stycznia 2016 @ 14:03

    witam jestem po szkole gastronomicznej pracowałem w brazy sporzywczej jestem zainteresowany pracą tą nr. 663308857

  3. Witam jeatem zainteresowana praca od zaraz prosze o kontakt 883241531

  4. Wojdzi3073 na 6 stycznia 2016 @ 22:25

    Proszę o kontakt na e-mail wojciechdziadkowski25@gmail.com
    Jestem zainteresowany oferta. Pracę mogę podjąć od zaraz. Mieszkam w Niemczech.

  5. prosze pilnie o kontakt 724448519 , 2 kobiety zainyeresowane podjeciem pracy. Mobilne z autem i prawem jazdy kat.B

  6. Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani tą oferta pracy …moj e-mail rena1971@op.pl
    tel kontaktowy791763405 , 884739958

  7. Chetny do pracy od zaraz 23 lata prosze o kontakt 733399410

  8. Jestem zainteresowany od zaraz Krzysztof tel. 536284578

  9. Witam,jestesmy para-zainteresowana oferta pracy-z mozliwoscia wyjazdu od zaraz,posiadamy wasny samochod. Prosze o kontakt 668 588 283, 660 404 554

  10. mariusz michta na 11 stycznia 2016 @ 16:52

    witam jestem bardzo zainteresowany pracą, obecnie mieszkam w Niemczech będę wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie mojego podania mariusz michta 0630116097594

  11. Witam. Jesteśmy parą, jesteśmy zainteresowani pracą, Posiadamy aktualne badania sanepidowskie , własny samochód. Tel. 725518411 – 665040862 E-mail romus.ch@wp.pl

    Pozdrawiam..

  12. zenek99916 na 20 lutego 2016 @ 17:42

    Jesteśmy zainteresowani 2 mężczyzn mieszkamy w lünen na stałe mamy swoje lokum . Pracowaliśmy przy produkcji i pakowaniu mięsa West Flash mój telefon 01734014268