€ 1700 euro brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Hamburg na produkcji opakowań kartonowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2016 03:52

Aktualna oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz w fabryce na produkcji opakowań kartonowych. Zatrudnienie w Hamburgu dla 2 osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Liczba wakatów: 2

Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • jest to praca przy produkcji opakowań kartonowych na potrzeby rynku e-commerce
  • przygotowywanie logowanych opakowań – kontrolowanie jakości, składanie, pakowanie
  • magazynowanie towaru

Oczekiwania:

  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy oraz zaaklimatyzowania się na miejscu
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego – aczkolwiek będzie to dodatkowy atut
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność współpracy
  • bezkonfliktowość, solidność
  • zwracanie uwagi na szczegóły
  • niezawodność

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie, wypłacane terminowo w euro
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • legalną umowę z ubezpieczeniem i wszelkimi świadczeniami
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • wdrożenie w obowiązki oraz liczne szkolenia pracownicze na miejscu
  • płatne zakwaterowanie, zorganizowane niedaleko miejsca zatrudnienia w cenie 200 euro za miesiąc

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Dam pracę w Niemczech na produkcji opakowań, Hamburg″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 5595798a15404ca0

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Hamburg na produkcji opakowań kartonowych”

  1. Dariusz Pesta na 3 sierpnia 2016 @ 12:58

    Witam. Jestem bardzo zainteresowany wasza oferta pracy pilnie szukam pracy mieszkam obecnie w niemczech w breberhaven moj numer telefonu 015784886767

  2. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą i przesłałem państwu swoje CV i czekam na telefon pod numerem 604634209

  3. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz. Mam 23 lata jestem energiczny i chętny do nauki. Posiadam własny samochod aktualnie przebywam w Danii
    Numer kontaktowy: +4550132166
    E-mail:Bmwe461994@wp.pl