€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Koblencja na magazynie spożywczym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblencja
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2016 02:35

Sklep spożywczy z Koblencji zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka na stanowisko komisjonera. Oferta pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień na artykuły spożywcze.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Koblencja, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zbieranie artykułów spożywczych zgodnie z zamówieniem
  • praca będzie wymagała obsługi skanera oraz wózków do komisjonowania
  • inne prace magazynowe na magazynie

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • mobilność – gotowość do przyjechania własnym autem
  • samodzielność
  • doświadczenie zdobyte na magazynie

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • częściowo opłacone przez pracodawcę zamieszkanie w dobrych warunkach
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej współpracy
  • na miejscu pracodawca zapewnia szkolenie z zakresu korzystania z wózków niezbędnych do komisjonowania

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnych za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 282570162b54f8d1