€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na budowie remonty-wykończenia Östringen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Östringen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 stycznia 2021 03:07

Od zaraz zatrudnienie w Östringen dla tynkarza przy remontach i wykończeniach. Oferta pracy w Niemczech na budowie bez znajomości języka, ale z doświadczeniem zawodowym.

Stanowisko: Pracownik budowlany – wykończeniowiec

Miejsce zatrudnienia: Östringen (okolice Karlsruhe), Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Umowa: na dłużej

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnione będzie praca na budowie przy wykończeniach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za tynkowanie, malowanie i montaż ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych

Oczekiwania:

  • praktyczna umiejętność obsługiwania maszyn budowlanych – głównie do tynkowania oraz zaciskowych
  • posiadanie doświadczenia przy tynkowaniu, malowaniu oraz montażu płyt K-G i wykończeniach

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej, podpisanej bezpośrednio z pracodawcą
  • wysokie wynagrodzenie
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • pracę na dłużej
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych oraz na każdym etapie rekrutacji

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 735 933 896

źródło: www.infopraca.pl/praca/pracownik-wykonczeniowy-tynkarz/niemcy/16855733

ID ogłoszenia: 537601139c19d9e2