€ 13-16/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie hurtowni drogeryjnej z Lipska

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2023 00:22

Hurtownia art. drogeryjnych z Lipska od zaraz poszukuje komisjonerów do pracy w Niemczech 2023. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu towarów do wysyłki. Zakwaterowanie udostępnia pracodawca i będzie ono płatne.

Stanowisko: Pracownik magazynu z kosmetykami

Pensja: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy +premie, dodatki

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Stanowisko polega na wykonywaniu prac pomocniczych na magazynie hurtowni drogeryjnej z kosmetykami. Do obowiązków pracownika będzie należało między innymi zbieranie produktów zgodnie z zamówieniami hurtowymi i indywidualnymi, współpraca z firmami kurierskimi, aktualizacja stanów magazynowych w systemie, dbanie o porządek na magazynie oraz przyjmowanie dostaw.

Oczekiwania:

Wymagania dotyczące kandydatów obejmują posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności, zdolność do skutecznej pracy w zespole, brak konfliktowości, punktualność, odpowiedzialność oraz dyscyplinę. Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych. Wymagana jest także gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Zapewniamy:

Oferujemy pracownikom kompletny zestaw odzieży roboczej (uniform służbowy), gwarancję możliwości podnoszenia kwalifikacji, rzetelne szkolenie pracownicze, zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz. Zapewniamy również środki ochrony indywidualnej dostosowane do indywidualnych potrzeb pracowników oraz płatne zakwaterowanie na miejscu. Ponadto, nasi pracownicy mają zapewnioną opiekę rezydenta polskiego pochodzenia.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Lipsk 03/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 53163f1fdac1ceb5